NASZA GALERIA

Jesteśmy polską Galerią Sztuki oferującą oryginalne prace Artystów malarzy z Polski i zagranicy. Wybór prac jest oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu. Pragniemy, aby prace zakupione w naszej Galerii nie tylko świetnie dekorowały Państwa wnętrza, ale także były dobrą inwestycją na przyszłość.

 

Certyfikaty autentyczności ART ME.

wystawiane do każdego obrazu, wraz z wyraźnym podpisem Artysty dają pewność, że każda praca jest oryginalna.

 

O założycielkach

Podróżujemy, spotykamy niezwykłych ludzi ze świata sztuki i pozyskujemy nowe kontakty.

Korzystając z tych doświadczeń zbieramy najciekawsze prace w nowoczesnym stylu i proponujemy je Państwu w naszej Galerii ART ME.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania sztuki, poznawania wyjątkowych artystów i zdobywania ich dzieł!

Edyta Grzyb – Chociaż w 2012 roku ukończyła studia z tytułem inżynierskim, niedługo po tym zdecydowała się na karierę artystki – malarki. Specjalizuje się w malarstwie akrylowym. Błyskawicznie ugruntowała swoją pozycję na międzynarodowej scenie artystycznej, a jej prace nabrały wartości. Od kilku lat malarka angażuje się w wystawy w Hamburgu, Monachium, Amsterdamie, Brukseli i Warszawie. Swoje prace wystawia też na Targach Sztuki między innymi w Nowym Jorku i Hongkongu.

Iwona Grzyb (po lewej) – Na co dzień mieszkając i pracując w Niemczech, jeszcze do 2017 roku pełniła funkcję Market Intelligence Managera w sektorze energetycznym. Przez osiem lat zajmowała się monitorowaniem procesu sprzedaży na Europę Centralną. W 2017 roku przyszedł czas na nowe wyzwania. Wykorzystując swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie, m współ tworzy obecnie galerię ARTME. Jest odpowiedzialna za sprzedaż,budowanie strategii, organizację wydarzeń, zdobywanie nowych kontaktów ze świata sztuki, a także identyfikowanie młodych talentów.

NASZ TEAM

null

Iwona Grzyb

Menager

Iwona zajmuje się koordynacją projektu od strony sprzedażowej i marketingowej.

null

Edyta Grzyb

Edyta to kreatywna dusza w naszej Galerii, jest odpowiedzialna za selekcję Artystów i ich prac.

null

Aleksandra Krogulecka

Ola jest odpowiedzialna za koordynowanie głównych procesów w Galerii, oprawę wizualną oraz kontakt z Klientem i Artystą.